Dbaj o swoje zęby

Paradontoza to jedna z chorób przyzębia, z którą walczy według statystyk siedmiu na dziesięciu Polaków. Bagatelizowana może doprowadzić nawet do utraty zębów, a sekret jej zwalczania opiera się głównie na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na paradontozę dąży z pomocą firma Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie internetowej www.stopparadontozie.pl grono ekspertów wyjaśnia, jak uchronić się przed chorobą, jak dbać o jamę ustną i zęby i na jakie symptomy przede wszystkim zwracać uwagę.

Na stronie można znaleźć porady stomatologów i poznać odpowiedzi na często zadawane pytania. Firma Periodent przejrzyście prezentuje czynniki ryzyka powiązane z możliwością zachorowania i radzi, jak uchronić się przed tym zagrożeniem. Na www.stopparadontozie.pl można wykonać badanie w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń i ryzyka zachorowania. Dla osób wypełniających ankietę przewidziano bonusy w postaci darmowej konsultacji w klinice, wraz z darmową diagnostyką RTG.

Ładne zęby to nasza wizytówka. Dbając o to, aby zęby były zdrowe i zadbane, Periodent dokłada starań, aby procent zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale się zmniejszał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie proponuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje indywidualne podejście do tematu.

Kamil Author